Meeskond

TravelSelf meeskond koosneb kolmest vandersellist. Mis on esimesed asjad, mis meile reisimise ja reisidega seostuvad?

Jaanika Ulst: “ Lapsepõlves käisime koos õega retkedel. Enamasti tähendas see vanaema maja vastas põllu peal mudavallide ja porilompide vahel turnimist ning ema meelehärmiks kõigi riiete ja jalanõude ühtlase mudakihiga katmist. Ent juba siis teadsin, et seal kusagil kaugel on minu jaoks terve maailm, kaunis ja kummaline. Täna tunnen teda ehk veidi paremini. Tean, et ta on justkui täiuslik armastaja, kellest tahaks kannatamatult kõike teada, kuid kes jääb alati saladuseks.”

Ingrid Ulst: “Minu arvates muudavad alati päeva paremaks kogu seltskonna ainuke reisi alguses kogemata tühjaks pigistatud kreemituub, ühine pesupäev mõne hosteli dushinurga põrandal, lae alla tõmmatud koormarihmadest ajutised pesunöörid, viimaste detsibellide väljapigistamine häälepaeltest välivoodis peituva pikakoivalise ämbliku tõttu, pooleksmurtud riidepuust ehitatud tugiraam öörongis äramagatud seljakotile ja kõik need muud praktilised igapäevased toimetused. Reisi õnnestumise nimel ei heiduta mind ka jürgenveberlikult ootamatult tualetipoti kõrvale ilmunud maohakatis, telkide ümbruses ringi kolavad hüäänid ja beebi-kaheksajala maiustamisest saadud korralik toidumürgitus. Ja kui vähegi aega ning võimalust, üritan reisiseltskonna graafikusse põimida ka mõne arheoloogilise objekti, sest uudishimu on isegi viletsa arheoloogi parim omadus :) ”.

Triin Ulst: “See lihtsalt tuli mu ellu. Alguses paar tagasihoidlikku bussireisi Euroopas. Tore, kuid miskit jäi justkui puudu. Seejärel uhkes üksinduses tehtud elu esimene lennusõit ja pikad rongisõidud. Jah! Selle peale karjus kõik minu sees – veel, veel, veel sellist teise dimensiooni maandumist, uusi kohti ja tegemisi, põnevust ja ärevust, hämmingut ja uudishimu… Lihtsalt avali meeltega ringi uitamist ja väikeste asjade võlu ja kogemustepagasi täiendamist. Elusa vulkaani nägemine, gorillakallistus, maoga tualeti jagamine, tuubil täis ühistranspordivahendid või lihtsalt kohalikelt teejuhatuse küsimine… Seda ma vajan, selleta ma ei saa……..”

cimg3415_v.jpg

Meie kontaktandmed:

TravelSelf, Ringtee 21 Tõrvandi 61715, Tartumaa Eesti

Telefon +372 52 17 491, e-mail travelself@travelself.eu